Proponujemy szeroki wybór preparatów do zabezpieczania upraw przed szkodliwym działaniem chwastów, chorób, owadów. W ciągłej sprzedaży są herbicydy, fungicydy, insektycydy. Prezentowane produkty pochodzą od renomowanych producentów oferujących profesjonalne preparaty na opryski rolnicze. Online kupisz środki ochrony roślin w formie produktów gotowych do użycia oraz silnych koncentratów przeznaczonych do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. W sklepie agroapteka.pl znajdziesz także regulatory wzrostu korzeni, kwitnienia, dojrzewania oraz wysokiej klasy adiuwanty.

Specjalistyczne środki ochrony roślin do oprysku rolniczego

Do zwalczania chwastów i chorób zbóż, rzepaku, kukurydzy i innych roślin proponujemy wysokiej klasy herbicydy oraz fungicydy. Do oprysków rolniczych należy stosować specjalne opryskiwacze polowe przystosowane do tego typu środków ochrony. W sprzedaży mamy preparaty w opakowaniach o różnej pojemności, co pozwala na wybór odpowiedniej wielkości do aktualnych potrzeb. Zapraszamy do składania zamówień online!

Środki Ochrony Roślin

 Insert Adiuwant 0,2L Insert Adiuwant 0,2L
Producent: Adama
Cena:

14,50 zł

szt.
zobacz więcej
 Leptosar 200 SL 1L Leptosar 200 SL 1L
Producent: Ciech
Cena:

310,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Priaxor EC 1l BASF fungicyd Priaxor EC 1l BASF fungicyd
Producent: BASF
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Actellic 20FU świeca dymna 90g Actellic 20FU świeca dymna 90g
Producent: Actellic
Cena:

78,00 zł

szt.
zobacz więcej
Actellic 500 EC , 1 litr Syngenta Actellic 500 EC , 1 litr Syngenta
Producent: Syngenta
Cena:

330,00 zł

zobacz więcej
Adengo 315SC 500ml Adengo 315SC 500ml
Producent: Bayer
Cena:

348,00 zł

szt.
zobacz więcej
ALTIVATE 6WG 100g Helm ALTIVATE 6WG 100g Helm
Producent: HELM
Cena:

70,00 zł

zobacz więcej
ALTIVATE 6WG 1kg Helm ALTIVATE 6WG 1kg Helm
Producent: HELM
Cena:

635,00 zł

szt.
zobacz więcej

Dzięki racjonalnemu stosowaniu środków ochrony roślin zgodnie z etykietą wpływamy na poprawę jakości i zdrowotności roślin uprawnych czyli finalnie produkowanej żywności. W Polsce stosować można wyłącznie te środki ochrony roślin, które zostały dopuszczone do użytku przez MRiRW. Przed wykonaniem zabiegu środkiem ochrony roślin należy dokładnie zapoznać się z jego etykietą oraz kartą charakterystyki. Jeśli nie możesz znaleźć etykiety któregoś z produktów, sprawdź na   Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Etykiety

Jesteśmy partnerem  Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin  Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin, które prowadzi wiele akcji promujących bezpieczne stosowanie środków ochrony roślin. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl