Środki produkcji dla rolnictwa - sklep online - Agroapteka

Hodowla zwierząt inwentarskich i domowych oraz uprawa zbóż, owoców, warzyw czy ozdobnych roślin wymaga stworzenia właściwych warunków do rozwoju. Dotyczy to zarówno indywidualnych gospodarstw rolniczych, jak i profesjonalnych producentów żywności. W naszym sklepie online kupisz wysokiej jakości pasze, preparaty do ochrony przed chorobami, chwastami, szkodnikami oraz inne profesjonalne środki produkcji dla rolnictwa i sadownictwa. Kwalifikowany materiał siewny zbóż, nasiona kukurydzy, wieloskładnikowe nawozy, biostymulatory – to kolejne produkty, które znajdziesz w naszej ofercie.

Środki do produkcji żywności – postaw na specjalistyczny sklep rolniczy online

Agroapteka.pl to sklep rolniczy online, w którym kupisz m.in.:

  • nawozy płynne i sypkie do oprysku dolistnego, które stymulują procesy wzrostu korzeni, dojrzewania i kwitnienia,
  • zestawy profesjonalnych preparatów ochrony roślin do zwalczania chorób grzybowych, jedno- i dwuliściennych chwastów, szkodników, insektów,
  • pasze, koncentraty, witaminy, kompleksy białkowe wspomagające prawidłowy rozwój drobiu, trzody chlewnej, bydła mlecznego i opasowego.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem środków i artykułów niezbędnych do nowoczesnej produkcji w rolnictwie – zapewniamy profesjonalne doradztwo przed zakupem.

Maxim® 025 FS – Pierwsza runda dla Ciebie 0
Maxim® 025 FS – Pierwsza runda dla Ciebie
Maxim® 025 FS – Pierwsza runda dla Ciebie
Maxim® 025 FS – niższa cenaMaxim® 025 FS to wyjątkowa zaprawa do produkcji wysokiej klasy materiału siewnego pszenicy, jęczmienia, pszenżyta i żyta o szerokim spektrum zwalczanych chorób. Substancja czynna preparatu, fludioksonil, jest pochodną naturalnego antybiotyku.
 
czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl