Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Oprysk na chwasty dwuliścienne 0
Oprysk na chwasty dwuliścienne

Chwasty dwuliścienne atakują większość gatunków upraw. Ich niepohamowany wzrost przyczynia się do zmniejszenia ilości i jakości plonu, a także ułatwia przenoszenie się chorób i rozwój szkodników w uprawach. Skuteczną metodą zwalczania chwastów dwuliściennych jest zastosowanie odpowiednich herbicydów. Oto jak wybrać najlepszy oprysk na chwasty dwuliścienne.

czytaj całość »
Środki na zwalczanie chorób roślin 0
Środki na zwalczanie chorób roślin

Choroby roślin potrafią spustoszyć całe plantacje. Wiedzą o tym doskonale plantatorzy, którzy mieli okazję doświadczyć na swoich uprawach bardzo częstej zarazy ziemniaczanej, która w kilka dni niszczy cały plon. Dobra wiadomość jest taka, że chorobom roślin można zapobiec, a większość z nich także zwalczyć.

czytaj całość »
Środki ochrony roślin sklep online 0
Środki ochrony roślin sklep online

Obfite i jakościowe plony, czy też piękny i zadbany ogród, to w dużej mierze wynik ciężkiej pracy, ale także świadomych i mądrych wyborów. W końcu nie wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć siłą naszych rąk. Środki ochrony roślin to niezastąpiony element pielęgnacji naszych upraw, który nie tylko zwalcza chwasty, choroby i szkodniki, ale także wzmacnia, stymuluje i reguluje wzrost roślin. W naszym sklepie online Agroapteka.pl oferujemy szeroki wybór herbicydów, fungicydów, insektycydów, a także regulatorów wzrostu.

czytaj całość »
Nawożenie dolistne azotem 0
Nawożenie dolistne azotem

Azot, obok fosforu i potasu to pierwiastek niezbędny dla roślin. Prawidłowe nawożenie azotem jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy zależy nam na zwiększeniu masy plonu. Nawozy z azotem możemy stosować na dwa sposoby — doglebowo i dolistnie. Z uwagi na to, że od sierpnia 2021 nie można stosować najpopularniejszego nawozu z azotem, czyli granulatu mocznika doglebowo, w dzisiejszym wpisie podpowiemy, jak nawozić dolistnie azotem i które preparaty można stosować?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl