ACTELLIC 500 EC 200 ml środek owadobójczy w formie koncentratu

Dostępność: brak towaru
Cena: 85,50 zł 85.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Agropak
Kod produktu: 6431-3823A_20230707101802

Opis

Actellic 500 EC 200 ml

Jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczonym do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych przeznaczonych do konsumpcji. Przed przystąpieniem do dezynsekcji pomieszczeń, należy szczelnie zamknąć drzwi i okna oraz wyłączyć wentylację. Po zabiegu pomieszczenie należy pozostawić zamknięte możliwie jak najdłużej, co najmniej 4 godziny, a samo pomieszczenie można oddać do użytku po wyschnięciu opryskanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.

Stosowanie preparatu Actellic 500 EC
Miejsce stosowania Zalecana dawka Szkodnik
dezynsekcja nasion siewnych oraz przeznaczonych do konsumpcji   8 ml środka w 0,75 L – 1,0 L wody / 1 tona nasion wołek zbożowy, spichrzel surynamski, trojszyk ulec
dezynsekcja pustych pomieszczeń 100 ml środka w 1 L wody / 100 m2 wołek zbożowy, spichrzel surynamski, trojszyk ulec

Okres prewencji: ludzie – 7 dni

Zawartość substancji czynnej: pirymifos metylowy (związek z grupy fosforoorganicznych) – 500 g/L (49,02%)

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Osoba kupująca oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.

Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl