Folia Kiszonkarska Czarna 12x33 AgroPremium

Dostępność: brak towaru
Cena: 470,00 zł 470.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Folia Kiszonkarska Czarna 12x33 AgroPremium

 

ODBIÓR OSOBISTY W FIRMIE !

 

Producent: AgroPremium

Wymiar: 12m x 33m (szerokość x długość)

Grubość: 110 mikronów

Waga: 49kg

Kolor: czarny

Powierzchnia: 396m2

 

 Folia kiszonkarska przeznaczona jest do zakiszania roślin zielonych poprzez okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw, liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt. Folia służy także do wykładania silosów oraz do okrywania kopców z korzeniami i bulwami roślin.

Trójwarstwowa folia kiszonkarska czarna lub czarno-biała zapewnia właściwą temperaturę niezbędną do procesu zakiszania. Przykrycie folią skutecznie zapobiega dostępowi powietrza i wody oraz utlenianiu się dwutlenku węgla pełniącego funkcję konserwantu kiszonki.

- okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt

- podstawowym celem stosowania folii jest ograniczenie dostępu powietrza i światła w celu prawidłowego przebiegu procesu kiszenia

- zabezpieczenie otrzymanej kiszonki przed zabrudzeniem i wpływem czynników atmosferycznych

Folie kiszonkarskie naszej produkcji znane są polskim hodowcom i od lat cieszą się ich znakomitą opinią ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, brak efektu starzenia się folii pod wpływem promieniowania słonecznego, doskonałą hermetyczność oraz odporność na kwasy kiszonkarskie. Dzięki specjalnym właściwościom folia ogranicza dostęp powietrza i światła w procesie zakiszania pasz oraz zapewnia właściwą temperaturę potrzebną do właściwego przebiegu procesu zakiszania. Prawidłowe przykrycie pryzmy zmniejsza także ryzyko zabrudzenia w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jednocześnie utrzymując wysoką wartość odżywczą kiszonki.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl