Folia Kiszonkarska czarno-biała 12 x 33

Dostępność: brak towaru
Cena: 550,00 zł 550.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Folia Kiszonkarska czarno-biała 12x33 Siloplast

 

ODBIÓR OSOBISTY W FIRMIE !

 

Wymiar: 12x33 (szerokość x długość)

Grubość: 100 mikronów

Waga: 40kg

Kolor: czarno - biały

Powierzchnia: 396m2

 

Folia kiszonkarska – przeznaczona do zakiszania roślin zielonych poprzez okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw, liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt. Folia służy także do wykładania silosów oraz do okrywania kopców z korzeniami i bulwami roślin.

Folie kiszonkarskie Silofolie znane są polskim hodowcom i od lat cieszą się znakomitą opinią ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, brak efektu starzenia się folii pod wpływem promieniowania słonecznego, doskonałą hermetyczność oraz odporność na kwasy kiszonkarskie. Dzięki specjalnym właściwościom folia ogranicza dostęp powietrza i światła w procesie zakiszania pasz oraz zapewnia właściwą temperaturę potrzebną do właściwego przebiegu procesu zakiszania. Prawidłowe przykrycie pryzmy zmniejsza także ryzyko zabrudzenia w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jednocześnie utrzymując wysoką wartość odżywczą kiszonki.

Trójwarstwowa folia kiszonkarska czarno – biała zapewnia właściwą temperaturę niezbędną do procesu zakiszania. Przykrycie folią skutecznie zapobiega dostępowi powietrza i wody oraz utlenianiu się dwutlenku węgla pełniącego funkcję konserwantu kiszonki. Dzięki zastosowaniu foli czarno – białej uzyskuje się polepszenie wydajności kiszenia. Biała warstwa ma na celu odbicie promieni słonecznych i redukcję temperatury, natomiast warstwa czarna ma na celu utrzymanie temperatury wewnątrz pryzmy.

Zastosowanie – okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt. Podstawowym celem stosowania folii jest ograniczenie dostępu powietrza i światła w celu prawidłowego przebiegu procesu kiszenia oraz zabezpieczenia otrzymanej kiszonki przez zabrudzenie i wpływem czynników atmosferycznych.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl