Korvetto 1l Corteva, inowacyjny herbicyd

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 235,00 zł 235.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Corteva
Kod produktu: 91A6-46582

Opis

       

Korzyści

Najnowsza substancja aktywna

Zawiera najnowszą substancję czynną Arylex™ Active, dzięki czemu jest elastyczny w stosowaniu i skuteczny nawet w niższych temperaturach.

 

Korvetto jest inowacyjnym herbicydem umożliwiającym skuteczne zwalczanie bodziszków, przytulii czepnej, maków, chwastów rumianowatych, chabra bławatka oraz ostrożnia polnego w okresie wiosennym.

Zastosowanie : rzepak ozimy

Zawartość substancji czynnych: chlopyralid 120g/l

                                              halauksyfen metylu  – 5 g/l

Dawkowanie : 1,0 l/ha

Skuteczne zwalczanie

Bardzo wysoka efektywność zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym wiosną,

również tych będących do tej pory poza zasięgiem, np. bodziszków, jasnot, maku polnego, ale także chabra bławatka,

chwastów rumianowatych, przytulii czepnej, ostrożnia polnego i wielu innych.

 

 

UPRAWY:  

Rzepak ozimy 

 • Zalecenia i dawki

  Dawki i mieszaniny zbiornikowe:

  Uwaga: przed zastosowaniem należy uważnie zapoznać się z zaleceniami na etykiecie produktu.

  rzepak ozimy, wiosna: 

  Termin stosowania: środek stosować wiosną, po ruszeniu wegetacji, od początku fazy wydłużania pędu głównego do fazy pąków kwiatowych zamkniętych w liściach rzepaku (BBCH 30 -50).

  Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha.

  Zalecana ilość wody: 100-300 l/ha.

  Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

  Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

  Niższe dawki wody stosować tylko w przypadku otwartych międzyrzędzi, przy łatwym dostępie do chwastów, gdy chwasty znajdują się we wcześniejszych stadiach rozwojowych. W późniejszych stadiach rozwojowych rzepaku, gdy międzyrzędzia zakrywają się, oraz na chwasty w późniejszych stadiach rozwojowych stosować 200-300 litów wody na hektar.

 • Płodozmian

  Ze względu na możliwość wykrycia pozostałości chlopyralidu, rośliny następcze należy siać nie wcześniej niż 125 dni od daty zabiegu środkiem Korvetto i (po wymieszaniu gleby na głębokość minimum 20 cm.)

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.

Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl