Neporex 2SG 5 KG Skutecznie eliminuje larwy much

Dostępność: brak towaru
Cena: 500,00 zł 500.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: AFD9-106B1

Opis

NEPOREX 2 SG  5kg

Przeznaczony do zwalczania larw much

 

Preparat działa jako regulator wzrostu owadów i wpływa na proces przepoczwarzania się larw much. Nie zabija dorosłych owadów. Eliminacja dorosłej populacji much następuje stopniowo i staje się widoczna od jednego do dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu. Dla uzyskania szybszej redukcji dorosłej populacji much zaleca się użycie preparatu na dorosłe owady.

-działa na larwy much
-nie zabija postaci dorosłej
-do posypywania, oprysku i polewania
 
Wraz ze stosowaniem larwicydu zaleca się dla uzyskania szybszego efektu jednoczesne stosowanie
preparatów do zwalczania postaci dorosłej


STOSOWANIE: zalecana dawka niezależnie od sposobu stosowania - 0,5g substancji czynnej na 1m2 powierzchni
 
posypywanie - preparat zastosować bezpośrednio i równomiernie na miejsce namnażania much. Posypywanie stosować tylko w przypadku mokrego lub płynnego obornika opryskiwanie - rozpuścić i dokładnie wymieszać wskazaną ilość preparatu w odpowiadającej ilości wody. Rozpylać w miejsca rozmnażania się much za pomocą opryskiwacza polewanie - przygotować wg wskazań roztwór roboczy i polewać równomiernie za pomocą konewki
 
SKŁAD: (w 1L) Cyromazyna 20mg/g (2%)

Przy ciągłym stosowaniu preparatów owadobójczych zaleca się stosowanie różnych produktów pod względem substancji czynnej, tak aby nie wystąpiła odporność na daną substancję.

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl