Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nuance 75 WG 100g,

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,73 zł 69.73
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Nufarm
Kod produktu: BA7B-91069

Opis

Nuance 75 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej, przystosowanym do odmierzania objętościowego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, niezapominajka polna.

Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, ostrożeń polny.

Chwasty średnio odporne: przytulia czepna.

Chwasty odporne : chwasty jednoliścienne.


Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydówinsektycydówfungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl