Pesticlean 1l Intermag - preparat do mycia opryskiwaczy

Dostępność: brak towaru
Cena: 24,00 zł 24.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 2168

Opis

Pesticlean 1l Intermag - preparat do mycia opryskiwaczy

 

PESTICLEAN to płynny preparat czyszczący do mycia opryskiwaczy, który usuwa pozostałości środków ochrony roślin i inne osady, włączając tłuste substancje.

PESTICLEAN usuwa pozostałości po środkach ochrony roślin w tym również po  herbicydach sulfonylomocznikowych ( np. chlorsulfuron, sulfosulfuron, flupyrsulfuron metylu, rimsulfuron, tifensulfuron metylu, tribenuron metylu, triflusulfuron metylu, nikosulfuron itp.).

PESTICLEAN można stosować do mycia zbiorników, filtrów, rozpylaczy, belek, węży.

Atest nr PZH/BT – 3600/2019

 

Skład produktu:

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne

<5% fosfoniany

 

Zalecana dawka: od 0,2 do 0,25 L/100 L wody.

Ilość roztworu do mycia opryskiwaczy dostosować do wielkości zbiornika opryskiwacza tak, by możliwe było pokrycie roztworem całej wewnętrznej powierzchni zbiornika opryskiwacza.

Instrukcja mycia opryskiwacza

Mycie opryskiwacza najlepiej wykonać na specjalnie do tego przystosowanym stanowisku, umożliwiającym zebranie i neutralizację substancji aktywnych po środkach ochrony roślin.

Opryskiwacze bez systemu myjącego

 

Dawka:  0,25 litra na 100 litrów wody.

1. Opróżnić zbiornik opryskiwacza z resztek cieczy użytkowej i wypłukać czystą wodą przy włączonym mieszadle przez ok. 10 minut. Ciecz wypryskać przez rozpylacze.

2. Wlać niewielką ilość czystej wody do zbiornika, dodać odmierzoną ilość PESTICLEAN™ i uzupełnić czystą wodą do pożądanej objętości.

3. Włączyć mieszadło i płukać system przez około 15 minut.

4. Po umyciu połowę cieczy wypryskać przez rozpylacze, a połowę przez belkę.

5. Przepłukać system czystą wodą.

Opryskiwacze z systemem myjącym

Dawka: 0,2 litra na 100 litrów wody    

 

Postępować zgodnie z instrukcją systemu myjącego opryskiwacza.

 

Do mycia opryskiwaczy z zewnątrz użyć myjki ciśnieniowej,

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Osoba kupująca oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.

Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl