REVYFlex 2x5L+1x5L Basf fungicydy

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 100,00 zł 3100.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BASF
Kod produktu: 554E-64354

Opis

RevyFlex™ = Revycare® + Flexity™ 300 SC

RevyFlex™ to revylucyjne rozwiązanie fungicydowe na pierwszy zabieg w zbożach. Składają się na nie produkty Revycare® (zawierające nowość! Revysol® i strobilurynę F500®) oraz Flexity™ 300 SC (zawierające metrafenon).

RevyFlex™ - lepszy wigor roślin dzięki strobilurynie F500
Nie tylko doskonale chroni uprawy przed szerokim spektrum chorób. Dzięki zawartości piraklostrobiny pozytywnie wpływa także na fizjologię roślin. Po zastosowaniu produktu RevyFlex™ cechują się one lepszym wigorem i są bardziej uodpornione na stres, np. wywołany suszą.


RevyFlex™ jest szybko pobierany przez liscie
Doskonała formulacja substancji czynnej Revysol® pozwala na jej szybkie pobieranie przez liść. Pod powierzchnią warstwy woskowej tworzy ona zasoby, z których jest systematycznie uwalniana do tkanek liścia i rozprowadzana wewnątrz rośliny. Dzięki temu jest także zabezpieczona przed zmywaniem przez deszcz.

Środek grzybobójczy Revycare
Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej(EC), o działaniu układowym i translaminarnym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami grzybowymi. Substancja czynna piraklostrobina należy do grupy FRAC 11, mefentriflukonazol do grupy FRAC 3.

Środek grzybobójczy Flexity 300 SC
Fungicyd w postaci  stężonej  zawiesiny(SC)o  działaniuukładowym,   do   stosowania zapobiegawczegoiinterwencyjnego. Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna metrafenon zaliczana jest do grupy U08.

 

 

Specyfikacja

SKU 140225
Producent BASF
Substancja aktywna Mefentriflukonazol, Metrafenon, Piraklostrobina
Uprawa Jęczmień jary, Jęczmień ozimy, Pszenica ozima, Pszenżyto ozime, Żyto ozime
Sposób działania Doliścienne
Rodzaj środka Grzybobójcze
Postać preparatu Koncentrat
Opakowanie 2x5L + 1x5L

 

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.

Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl