Regulator PH gleby ZAKWASZA obniża PH 100ml Twój Ogród

Dostępność: brak towaru
Cena: 8,50 zł 8.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

REGULATOR PH PODŁOŻA GLEBY - ZAKWASZA - OBNIŻA PH - 100 ML

Skład nawozu w % m/m:• azot całkowity (N) – 10%, w tym azot amonowy – 3% + azot aminowy – 7%

• pięciotlenek fosforu P2O5 – 3,1%

• tlenek potasu K2O – 3,1%

Nawóz doglebowy przeznaczony do nawożenia i korekty pH gleby, stosowany w celu jej zakwaszenia. Zabieg można wykonać przed założeniem upraw, a także w trakcie wegetacji.

Zawiera substancje poprawiające właściwości cieczy, co wpływa na długość i efektywność zabiegu zakwaszania. Zalecany do stosowania w celu przygotowania prawidłowego podłoża w uprawach roślin kwasolubnych, takich jak wrzośce, różaneczniki, borówki, itp. Pomocny w zwalczaniu chlorozy.

Nawożenie roślin – stosować doglebowo do podlewania roślin w stężeniach 0,2-0,3% (20-30 ml na 10 l wody). Zabiegi 3-4 wykonywać wczesną wiosną do końca czerwca.
Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę wokół rośliny. Dawka od 1 do 5 litrów – zależnie od wielkości rośliny i pH podłoża.

Korekta pH podłoża – stosować doglebowo przed założeniem upraw w stężeniach 1-2% (100-200 ml na 10 l wody). Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę na powierzchni około 10 m2. W razie potrzeby zabieg powtórzyć aż do uzyskania oczekiwanego pH gleby. Zaleca się prowadzić pomiary pH podłoża w celu ustalenia oczekiwanego pH.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl