Świece na nornice FOGER, BROS 3szt.

Dostępność: brak towaru
Cena: 21,50 zł 21.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bros
Kod produktu: 8092-7267B

Opis

BROS świece na nornice Foger zwalczanie nornic 3 szt.

Szybki sposób likwidacji szkodników.
Podczas palenia wydzielają pary substancji aktywnej, które wypełniają korytarze nornic i wypłaszają je z zajętego obszaru na 2 tygodnie.
Szczególnie polecany do zwalczania nornic występujących na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

Jak stosować?

  • Ustalić czynne kopce i korytarze. Przygotować otwór w czynnym kopcu lub korytarzu (tak aby zmieściła się cała świeca)
  • Podpalić lont świecy za pomocą zapałek lub zapalniczki o małym płomieniu, trzymając ją z dala od twarzy
  • Palącą się intensywnie świecę natychmiast włożyć (dymiącym końcem) do wcześniej przygotowanego otworu - zapalonej świecy nie trzymać w ręku! W razie potrzeby dopchnąć świecę za pomocą np. kija
  • Po zgaśnięciu świecy otwór szczelnie zatkać wiązką trawy i przysypać ziemią, nie niszcząc tunelu
  • Otwór można odetkać najwcześniej po 2 dniach.

Zabieg powtórzyć w razie potrzeby.

Nie stosować w czasie deszczu. Stosować tylko na terenach otwartych. Nie gasić wodą - stosować piasek.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

 

 

Uwaga!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Osoba kupująca oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych.Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami).Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.

Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 734 406 747
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl