UG max plus 5L Użyźniacz Glebowy
Opis
UG MAX PLUS
POJEMNOŚĆ: 5 L
UŻYŹNIACZ GLEBOWY STOSOWANY W UPRAWACH POLOWYCH, WARZYWNICZYCH, SADOWNICZYCH
Dawkowanie: 2 l /ha na 300 l wody
UGmax plus to naturalny, płynny koncentrat składajacy się z mikroorganizmów oraz makro i mikro elementów. Stosowany w celu rozkładu masy organicznej oraz do jej odbudowy w glebie. Zastosowanie: uprawy polowe, warzywnicze, sadownicze. W rolnictwie konwencjonalnym, zintegrowanym i ekologicznym.
Skład:
Korzyści:
Stosowanie środka:
Jedna uprawa rocznie
UGmax plus stosować corocznie w formie oprysku średniokroplistego (ciśnienie poniżej 3 barów), w dawce 2 l/ha w 200 do 300 litrów wody na słomę lub na glebę przed jej uprawą.W uprawie z wykorzystaniem głębokiej orki (szczególnie w pierwszym roku stosowania na glebach ciężkich) należy wykonać drugi zabieg na wyoraną warstwę gleby przed jej uprawą.
W przypadku braku możliwości wykonania zabiegu w w/w sposób UGmax plus można zastosować pogłównie we wczesnych fazach rozwojowych roślin.
Pogłównie, w dni słoneczne UGmax plus stosować rano lub wieczorem, wilgoć (rosa, opady deszczu) przyspiesza wniknięcie środka poprawiającego właściwości gleby do gleby.
Na glebach ubogich w azot UGmax plus zastosować bezpośrednio przed siewem, wymaga podania startowej dawki azotu dla uprawianych roślin.
Uprawa warzyw
Należy stosować przed uprawą gleby w dawce 2 l/ha używając 300 l wody.Uprawy sadownicze
Należy stosować doglebowo (przed uprawą gleby) lub pogłównie (w istniejącym sadzie/plantacji) w dawce 2 l/ha używając 300 l wody. Zabieg w sadzie/plantacji wykonywać w kresie od początku wegetacji do białego/różowego pąka lub po zbiorze owocówDo podlewania
Maksymalne zalecane stężenie dla jednorazowego zastosowania: 1 l na 1000 l wody (1ml na 1 l wody).Kompostowanie masy organicznej na pryzmie, gnojowicy w zbiorniku
Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: od 0,3 do 0,5 l na 10 m3.UWAGA WAŻNE:
1.Preparatu nie stosować:
Okres karencji:
nie dotyczy.
Wszelkie informacje o zagrożeniach i środkach bezpieczeństwa zawarte są w załączonej karcie charakterystyki.